Skip to main content

SAUTER Cloud

Mobilné služby v budovách

Bežný komfort obsluhy z aplikácie Smart Home v kombinácii so systémom automatizácie budov a systémom BACnet.

SAUTER Cloud oddeľuje prevádzku rezidentmi prostredníctvom smartfónu od profesionálneho systému správy budov správcu nehnuteľnosti alebo zariadenia.

Služby SAUTER Vision

Prevádzka budovy z cloudu, monitorovanie energetických tokov, spotreby energie a optimalizácia prevádzky a nákladov – funkcie, ktoré sú pre to potrebné, ponúka spoločnosť SAUTER Vision Services. Funkcie a služby môžete využiť okamžite a sú vždy aktuálne. SAUTER Cloud poskytuje počítačový výkon, pamäť a spoľahlivo ukladá dáta. Pre systém riadenia budov nie je potrebné mať v budove servery. Investičné náklady sa tak znižujú.

Na cestách alebo doma, vychutnajte si pohodlie mobilnej prevádzky vášho podlahového kúrenia pomocou našej aplikácie pre váš smartfón alebo tablet.

https://www.eco-climate-control.com/bedienung/

 

Smart Actuator – inteligentný pohon

Inteligentné zariadenia v inštaláciach sú mapované do cloudu. V IoT zažívate bezproblémovú integráciu do stavebného internetu vecí (BIOT). Cloud poskytuje cenné informácie o údržbe a prevádzke zariadenia. To všetko bez serverovej infraštruktúry na mieste.

Úlohy na vyššej úrovni optimalizácie, riadenia a regulácie sa v cloude vykonávajú bezpečne a spoľahlivo. Konektor SAUTER Cloud IoT s MQTT a modulo 6 poskytuje prepojenia na lokálnu fyzickú inštaláciu. Miestne automatizačné stanice tak majú menej práce a profitujú z flexibilne škálovateľného počítačového napájania a pamäte.

modulo 690-ZC – Automatizácia v cloude

SENG – SAUTER inžinierstvo

SENG – SAUTER inžinierstvo

Prístup k know-how aplikácií pre inteligentné budovy
Od plánovania až po výstavbu a uvedenie do prevádzky až po budúcu rekonštrukciu, SENG poskytuje riešenia pre inteligentné budovy v cloude.

Plánovanie, výstavba a uvedenie do prevádzky profitujú zo širokého spektra hotových, odskúšaných a testovaných riešení. Prevádzka a budúca renovácia majú kedykoľvek prístup k jednotlivým konfiguračným údajom inštalácie. SENG spravuje údaje o projekte ako vstavané v cloude.

© 2024  Fr. Sauter AG Všetky práva vyhradené