Skip to main content

Projekty

Know-how projektu SAUTER nespadol len tak z neba. Prostredníctvom efektívneho a úspešného rozvoja nespočetných malých a veľkých projektov sme za viac než sto rokov získali neoceniteľné znalosti v sektore automatizácie budov.

Pracovné procesy vyvinuté a overené počas dlhoročných praktických skúseností vám poskytujú najvyššiu úroveň plánovacej bezpečnosti a vždy zaručujú efektívne spracovanie projektu.

SAUTER CASE a SENG

Naše projektové nástroje SAUTER CASE a SENG sprevádzajú projektový tím od fázy plánovania až po implementáciu a priebežnú prevádzku a energetickú optimalizáciu vo fáze využitia. Umožňujú, aby sa riešenia, ktoré sa osvedčili v praxi, opätovne použili prostredníctvom inteligentných knižníc, čím sa zabezpečí vysoká efektivita procesov a najvyššie konzistentné štandardy kvality.

Automatizácia miestnosti

Klíma v miestnosti je výsledkom optimálnej interakcie vykurovania, chladenia, vetrania, osvetlenia a zatienenia. Toto je miesto, kde užívatelia budovy prichádzajú do styku s technológiou.

Atraktívne navrhnuté ovládacie zariadenia, prevádzka prostredníctvom inteligentnej aplikácie alebo priamo z PC umožňujú prispôsobiť klímu miestnosti, osvetlenie a slnečné clony individuálnym požiadavkám.

 

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

 

Planing 
Project planing / construction
Dismantling 
Renovation
Business
Maintenance
  • Project winding
  • Automation of the primary plant
    (Heating / ventilation / air conditioning)
  • Room automation
  • Management level

Certifikát zelená budova

Certifikáty umožňujú merať a hodnotiť trvalú udržateľnosť objektov a sú nepostrádateľné pre medzinárodné portfólio budov.  Ocenenia zaručujú vysokú efektivitu pri využívaní zdrojov ako energií, vody a materiálu.
Vďaka lepšej ventilácii a osvetleniu môžu užívatelia zelených budov získať vyššiu produktivitu a výhodnejšiu správu plôch.

Prostredníctvom systémov automatického riadenia budov od firmy SAUTER, vďaka našim odborným znalostiam a skúsenostiam z rôznych medzinárodných projektov umožňujeme úspešný proces certifikácie.

Nová legislatíva požaduje vyššiu energetickú efektivitu

Nová smernica ohľadom energetickej efektivity budov (EPBD) vyžaduje pre veľké komerčné budovy zabudovanie systémov pre automatickú správu budov.

© 2024  Fr. Sauter AG Všetky práva vyhradené